ul. Szosa Bydgoska 3
  - LOKALIZACJA / DOJAZD / PARKING  

Obiekt

Kompleksowo wyposażone sale szkoleniowe i konferencyjne zlokalizowane przy ul. Szosa Chełmińska na terenie Targów Toruńskich, są idealnym miejscem na organizację spotkań biznesowych, szkoleń i warsztatów. Sale zlokalizowane są w pobliżu centrum Torunia. Lokalizacja jest świetnie skomunikowana z resztą miasta. Wnętrza są zaaranżowane w sposób nowoczesny, ponadto profesjonalna obsługa zachęca do skorzystania i organizacji wydarzeń o różnorodnym charakterze. Sale oraz układ stołów i krzeseł można dostosować do Państwa indywidualnych potrzeb.
W tym obiekcie znajdują się sale:
Sala Bankietowa
Sala Konferencyjna K-2
Sala Konferencyjna K-1
Sala Audytoryjna

Dojazd

Z Dworca Autobusowego można na miejsce dostać się samochodem w około 5-7 minut. Natomiast pieszo w około 17 minut. Komunikacja miejska: linia autobusowa 13, 22 ,27 z przystanku Dworzec Główny dojazd na miejsce w około 7 min. Linia tramwajowa 1, 5 z przystanku Dworzec Miasto w około 4-6 minut.

Parking

Dla uczestników szkoleń do dyspozycji jest 185 miejsc parkingowych, w tym miejsca dla niepełnosprawnych, na niedrogim, suchym i bezpiecznym parkingu podziemnym. Każda rozpoczęta godzina parkowania: 3 zł (6.00-17.00), 2 zł (17.00-6.00), 30 zł (bilet dobowy).

Pozostań w kontakcie!

Dziękujemy! Twój adres email trafił do naszej bazy.

Oops! Coś poszło nie tak..

Sprawdź dostępność sal
Zarezerwuj
Powered by SmartRooms