Coworking / biuro na godzinyIdea Biura na godziny znakomicie trafia w potrzeby osób wykonujących wolny zawód. Jeśli przeszkadza Ci praca w domu i nie chcesz wynajmować drogiego lokalu, zapraszamy do nas. Możesz skorzystać z kilku propozycji, jeśli masz własną też chętnie jej wysłuchamy. Biuro na godziny to idea znana też popularnie jako coworking. To wspólna praca z ludźmi myślącymi podobnie i zajmującymi się wolnymi zawodami, czyli tzw. freelancerami.

-> Zobacz też naszą ofertę prywatnych biur serwisowanych.

Poniżej prezentujemy możliwe warianty korzystania z naszej przestrzeni biurowej w znakomitej lokalizacji w samym centrum Krakowa.

W każdej opcji oferujemy: 
- Miejsce do pracy (biurko plus wygodny fotel) 
- Szybki internet 
- Darmową pyszną kawę
- Pomieszczenie socjalne - wyposażoną kuchnię
- Pełną obsługę przestrzeni (sprzątanie, zabezpieczenie itp.)

Dodatkowo: 
- Dostęp 24/7
- Sale na spotkania / szkolenia
- Zaprzyjaźniony lokal gastronomiczny tuż obok
- Adres do rejestracji firmyABONAMENT

Płacisz ustaloną stawkę za określoną ilość dni lub godzin, które możesz wykorzystać w dowolnym momencie. Dostajesz miejsce do pracy w wybranej sali - biurko plus wygodny fotel. Im wyższy abonament wykupisz tym niższa stawka za godzinę. Możesz płacić za miesiąc wynajmu korzystając dowolną ilość godzin gdy mamy czynne nasze biuro, albo wykupić określoną ilość godzin do wykorzystania bez limitu czasowego.

Wejściówka dzienna: 39 zł netto

Abonament dwutygodniowy:289 zł netto

Abonament miesięczny: 489 zł netto 


WŁASNA GRUPA

Wynajmujesz całe pomieszczenie z miejscami do pracy tylko dla potrzeb Twojej grupy - działając w grupie dzielicie się kosztami. Cena ustalana jest indywidualnie.


W sprawie coworkingu oraz biur serwisowanych skontaktuj się z nami pod numerem 505823694 lub napisz na office@biuraserwisowane.krakow.pl

Pozostań w kontakcie!

Dziękujemy! Twój adres email trafił do naszej bazy.

Oops! Coś poszło nie tak..

Sprawdź dostępność sal
Zarezerwuj
Powered by Sale w Krakowie na Spotello