Blog

O salach do wynajęcia i tym co w nich się dzieje

5 powodów dla których warto prowadzić spotkania stacjonarne

Przewagi spotkań stacjonarnych nad spotkaniami online.

Sale komputerowe i pracownie multimedialne na wynajem - poradnik

Jak wybrać salę komputerową na szkolenie informatyczne? Jakie parametry powinny mieć laptopy na kursie? Wszystko, co powinieneś wiedzieć o salach komputerowych

Kancelaria do wynajęcia na godziny w centrum Krakowa – nowy gabinet w ofercie dostępny online

Gabinet spotkań dla adwokatów, radców prawnych oraz konsultantów powinien różnić się od zwykłych pomieszczeń na wynajem. Jakie są zalety wynajmu zewnętrznej kancelarii?

Organizacja własnego wydarzenia – garść wskazówek

Organizacja eventu, szkolenia czy rekrutacji to wyjątkowa szansa aby móc pokazać swoją kreatywność i zaradność. Poznaj porady i oferty wynajmu sal w Bydgoszczy, Olsztynie, Poznaniu i innych miastach!

Spotkania na szczycie: Sale szkoleniowe z najlepszym widokiem

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest prowadzić szkolenia, konferencje czy spotkania biznesowe, w wielkich, luksusowych wieżowcach z widokiem na miasto? Może marzysz o takiej sali, ale martwisz się, że budżet by tego nie zniósł?

Najlepsze sale w Katowicach do organizacji warsztatów

Obejrzyj przestronne i wielofunkcyjne sale do organizacji warsztatów w Katowicach!

Znudzony typowymi salami szkolnymi? Koniecznie zobacz nasz autorski wybór wielofunkcyjnych sal w Katowicach. Przestronne i nowoczesne sale pozwolą Ci na przeprowadzenie interesujących warsztatów w odpowiednim pomieszczeniu.

Nowoczesne sale szkoleniowe w Warszawie

Zaskocz swoich klientów wnętrzem, które pozostanie w ich pamięci.

Design rodem z PRL-u? Ciemne, małe wnętrza, boazeria na ścianach, ciężkie, skórzane fotele? Nigdy więcej! Przedstawiamy autorską listę najbardziej stylowych sal szkoleniowych w stolicy Polski, które można zarezerwować online.

Myślisz, że sala szkoleniowa nie może Cię niczym zaskoczyć? Najbardziej kreatywne sale i obiekty konferencyjne

Szukając odpowiedniej sali do przeprowadzenia szkoleń, warsztatów czy zorganizowania konferencji, zapewne każdy z nas kieruje się funkcjonalnością. Zwracamy uwagę na to czy sala posiada odpowiedni metraż, liczbę miejsc, jest odpowiednio wyposażona. Takie aspekty wpływają niejednokrotnie na sukces szkolenia. Ale może czasem warto „zaszaleć” i wybrać miejsce niekonwencjonalne, który zaskoczy uczestników i wywoła na ich twarzach uśmiech. Oryginalne i niespotykane rzeczy są lepiej zapamiętywane, niż te banalne. Zaskocz uczestników swojego wydarzenia, pozwól im zapamiętać twoje szkolenie!

Odkryj zabytkowe sale szkoleniowe

Nad nowoczesne budownictwo przedkładasz tradycyjne wnętrza? Sprawdź sale w zabytkowych obiektach, które możesz zarezerwować online.

Wybór najlepszej sali szkoleniowej nie jest prostym zadaniem. W zależności od formatu spotkania trzeba wziąć pod rozwagę nie tylko lokalizację i kubaturę pomieszczenia, ale także jego wystrój. Jeśli lubisz historyczne wnętrza, które posiadają tradycyjny sznyt i niepowtarzalną atmosferę, poniższe propozycje z pewnością przypadną ci do gustu.

Pozostań w kontakcie!

Dziękujemy! Twój adres email trafił do naszej bazy.

Oops! Coś poszło nie tak..