← POWRÓT DO BLOGA

Odkryj zabytkowe sale szkoleniowe

Nad nowoczesne budownictwo przedkładasz tradycyjne wnętrza? Sprawdź sale w zabytkowych obiektach, które możesz zarezerwować online.

Wybór najlepszej sali szkoleniowej nie jest prostym zadaniem. W zależności od formatu spotkania trzeba wziąć pod rozwagę nie tylko lokalizację i kubaturę pomieszczenia, ale także jego wystrój. Jeśli lubisz historyczne wnętrza, które posiadają tradycyjny sznyt i niepowtarzalną atmosferę, poniższe propozycje z pewnością przypadną ci do gustu.

Sala Biblioteczna przy ul. Siennej w Krakowie

Jeśli zależy ci na historycznych wnętrzach, to w pierwszej kolejności sprawdź sale szkoleniowe w Krakowie. Jest to jedno z miast Polski, które słynie z dużej ilości zabytkowych budynków, szczególnie w świetnie zachowanym Starym Mieście. Właśnie tam znajdziesz Salę Biblioteczną z powyższego zdjęcia. Sala ma powierzchnię ok. 60 m2 i pomieści w ustawieniu teatralnym około 45 osób. Prestiżowa lokalizacja i wyjątkowy klimat historycznego centrum Krakowa gwarantują najwyższy poziom oraz prestiż przeprowadzanych tam spotkań.

Salę Biblioteczną możesz zarezerwować online na ogólnopolskiej platformie rezerwacyjnej Spotello – kliknij tutaj.

Sala Rubinowa przy ul. św. Filipa w Krakowie

Tu kolejna propozycja prosto ze stolicy Małopolski. Sala zlokalizowana jest na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy w centrum miasta. Ta przestronna i bardzo jasna (dzięki trzem dużym oknom) sala idealnie nadaje się do przeprowadzenia większego szkolenia czy prezentacji. Na specjalną uwagę zasługuje duża biblioteczka oraz ozdobny piec kaflowy.

Zarezerwuj Salę Rubinową online przez Spotello.

Aula przy ul. Piłsudskiego we Wrocławiu

Bez wątpienia jest to jedna z najatrakcyjniejszych, historycznych sal szkoleniowych, jakie można wynająć we Wrocławiu. Sam budynek, w którym znajduje się ta sala, wyróżnia się na tle pobliskich. Jeśli dokonasz tam rezerwacji, koniecznie obejrzyj zabytkową windę, wpisaną na listę zabytków (maszynownia oraz kabina dźwigu pochodzą z 1897 r.). Ciekawostką jest fakt, że we wrześniu 1896 roku mieszkała tu odwiedzająca Śląsk rosyjska para carska.

Zarezerwuj Aulę online przez Spotello.

Gabinet Okrągły przy ul. Smolnej w Warszawie

Stylowo urządzona, kameralna sala z dostępem do światła dziennego w stolicy Polski. Metraż pozwala na prowadzenie niewielkich spotkań biznesowych do 8 osób. Niech nie zwiedzie cię tradycyjny wystrój – sala wyposażona jest w sprzęt audiowizualny, który umożliwi przeprowadzenie prezentacji.

Zarezerwuj Gabinet Okrągły online przez Spotello.

Nad klasyczny, tradycyjny wystrój przedkładasz awangardowe, stylowe wnętrza? Poznaj najlepsze nowoczesne sale szkoleniowe w Warszawie z naszej autorskiej listy lub sprawdź pełną ofertę sal na wynajem:

Pozostań w kontakcie!

Dziękujemy! Twój adres email trafił do naszej bazy.

Oops! Coś poszło nie tak..