← POWRÓT DO BLOGA

Kancelaria do wynajęcia na godziny w centrum Krakowa – nowy gabinet w ofercie dostępny online

Na rynku krótkookresowego wynajmu pomieszczeń można znaleźć sale i gabinety, różniące się od siebie i sprofilowane pod określone rodzaje spotkań. Dla przykładu trudno wyobrazić sobie konsultację z klientem lub doradztwo, prowadzone w dużej auli konferencyjnej. Jakich pomieszczeń powinni szukać wszyscy, którzy organizują indywidualne spotkania z klientami (jak np. radcy prawni czy agenci ubezpieczeniowi)?

Podobnie, jak w przypadku spotkań coachingowych, sala powinna ona zapewniać poufność rozmowy. Wynika to z zasady dyskrecji, bardzo ważnej w zawodach doradczych. Wybierajmy raczej pomieszczenia małe lub średniej wielkości, w których klient będzie czuł się bezpiecznie.

Jednak, w przeciwieństwie do spotkań motywacyjnych, które mogą odbywać się w luźniejszej scenerii, doradca powinien wybrać profesjonalne i klasycznie umeblowane gabinety. Pufy i stolik kawowy zastąpmy dużym, drewnianym biurkiem lub stołem. Dobrze, by we wnętrzu znalazły się wygodne, obite krzesła dla klientów oraz przestrzeń na pozostawienie okrycia wierzchniego.

Niejednokrotnie w sprawach doradczych klienci przychodzą wraz z osobami towarzyszącymi. Wybierając miejsce spotkania należy zadbać o to, by nie zabrakło miejsca dla wszystkich. Dobrym rozwiązaniem jest duża sofa, umieszczona w kącie pokoju, na którym osoby towarzyszące będą mogły spocząć.

Na potrzeby tego rodzaju spotkań można znaleźć na rynku kancelarie, dostępne do rezerwacji na czas spotkania. Jakie są zalety krótkookresowego wynajmu gabinetów?

Wynajem kancelarii w centrum Krakowa

Jeśli poszukujesz gabinetu na potrzeby spotkań z klientami, poznaj naszą kancelarię. Jest to pierwsze pomieszczenie tego rodzaju w naszej ofercie. Kancelaria zlokalizowana jest na ul. św. Filipa w sąsiedztwie Placu Matejki w centrum Krakowa. Dotarcie pieszo z dworca głównego zajmuje zaledwie dwie minuty. Od Rynku Głównego wystarczy pięciominutowy spacer.

Wewnątrz pomieszczenia znajduje się solidne biurko z trzema miejscami oraz wygodną sofą. W razie potrzeby istnieje możliwość dostawienia dodatkowych krzeseł. Duże okno oraz jasne ściany zapewniają odpowiednią ilość światła wewnątrz gabinetu. Do ceny wynajmu pomieszczenia wliczony jest dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu.

Tak jak wszystkie pozostałe gabinety oraz sale, kancelarię przy ul. św. Filipa 23 można zarezerwować online, klikając w widżet SmartRooms w lewym dolnym rogu strony oraz za pośrednictwem platformy Spotello.

Wynajem kancelarii – jakie korzyści?

Wynajem pomieszczenia na godziny może być atrakcyjnym modelem pracy nie tylko dla początkującego prawnika czy doradcy. Przede wszystkim niweluje duże koszty zakupu lub stałego wynajmu lokalu biurowego ponoszone na starcie, kiedy dopiero pozyskujemy klientów. W tym przypadku płacimy tylko za czas korzystania z sali. W połączeniu z usługą wirtualnego biura może to być korzystne finansowo rozwiązanie dla początkującego prawnika, doradcy zawodowego, agenta ubezpieczeniowego lub innej, podobnej działalności gospodarczej. W zasadzie dotyczy to jakiejkolwiek aktywności biznesowej, która wymaga zarówno odpowiedniego gabinetu do spotkań z klientami, jak i adresu do rejestracji firmy oraz odbioru korespondencji.

Jest to także atrakcyjne rozwiązanie dla radców prawnych z innych miast. Wynajmując kancelarię mamy możliwość dotarcia do nowych grup klientów, co może wpłynąć na rozszerzenie swojej działalności. Ma to także znaczenie w przypadku dotychczasowych klientów – część z nich może preferować spotkanie w dogodnej lokalizacji w centrum miasta, która jest lepiej skomunikowana niż dotychczasowe biuro.

Rezerwując pomieszczenie na kilka godzin zapewniamy sobie także dogodne, komfortowe warunki do samodzielnej pracy przed i po spotkaniu. Nowe otoczenie pozwala na oderwanie się od codziennych, rutynowych czynności i pomaga w skupieniu na zaplanowanym zadaniu.

Sprawdź także gabinety w innych miastach, dostępne do rezerwacji online:

Pozostań w kontakcie!

Dziękujemy! Twój adres email trafił do naszej bazy.

Oops! Coś poszło nie tak..