← POWRÓT DO BLOGA

Nowoczesne sale szkoleniowe w Warszawie

Zaskocz swoich klientów wnętrzem, które pozostanie w ich pamięci.

Design rodem z PRL-u? Ciemne, małe wnętrza, boazeria na ścianach, ciężkie, skórzane fotele? Nigdy więcej! Przedstawiamy autorską listę najbardziej stylowych sal szkoleniowych w stolicy Polski, które można zarezerwować online.

1. Planujesz duże szkolenie lub konferencję? Szukasz miejsca, które zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta?

Koniecznie zobacz nowoczesną i przestronną salę konferencyjną zlokalizowana w ścisłym centrum Warszawy. Sala znajduje się w zabytkowym budynku, który po gruntownym remoncie jest perłą stolicy. Wyposażona w nagłośnienie, rzutnik, ekran oraz flipchart, stanowi doskonale miejsce do organizacji szkoleń i konferencji na najwyższym poziomie.

Sala A przy ul. Foksal - zarezerwuj online na platformie Spotello.

2. A może potrzebujesz bardziej klasycznego wnętrza z dostępem do dużej ilości światła słonecznego? Ta przestronna sala z pewnością zagwarantuję większy komfort uczestnikom Twojego szkolenia!

Sala zlokalizowana na 14. piętrze budynku, który jest w stanie pomieścić do 55 osób w ustawieniu klasowym. Powierzchnia 90 m2 idealnie sprawdzi się na większe szkolenia czy konferencje. Sala profesjonalnie wyposażona, w ekran, rzutnik, flipchart z papierem i mazakami oraz tablicę suchościeralną.

Sala 2 przy al. Jerozolimskich - zarezerwuj online na platformie Spotello.

3. Minimalizm nadal jest bardzo modny! Estetyczne, dobrze zagospodarowane przestrzenie podnoszą efektywność pracy.

Przestronna, jasna sala zlokalizowana na szóstym piętrze budynku. Dzięki wyposażeniu w 60 -calowy monitor, flipchart, wygodne pufy, designerski stolik kawowy, hamak i bezprzewodowy internet, w sali panują idealne warunki do przeprowadzenia wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, warsztatów dla pracowników czy prezentacji produktowych dla nawet 25 osób.

Sala BrandSpace przy ul.  Łuckiej - zarezerwuj online na platformie Spotello.

4. A co powiesz na tą nietypową propozycję? Nowoczesność to także mniej formalne wnętrza, w których uczestnicy Twojego szkolenia poczują się jak we własnych domach. Jeśli zależy Ci na stworzeniu swobodnej atmosfery koniecznie zobacz to miejsce.

Ta dwupoziomowa przestrzeń mieszkaniowa idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Przestrzeń wyposażona jest w wygodne kanapy, duży stół, a także wszelkie niezbędne sprzęty (rzutnik, monitor, komputer) i materiały (flipcharty, mazaki, karteczki). Mieszkanie pomieści do 30 osób.

Mieszkanie 8B przy ul. Elsterskiej - zarezerwuj online na platformie Spotello.

5. Pozostańmy przy mniejszych pomieszczeniach. Lato trwa, a nic tak nie pobudza kreatywności jak piękna okolica!

Dzięki szklanym ścianom Sali Czerwonej do wnętrza dociera mnóstwo światła, pozwalają one też na zrelaksowanie zmęczonych oczu dzięki widokowi na pełen zieleni ogród - jak bardzo jest to ważne wie każdy, kto uczestniczył w długim, intensywnym szkoleniu czy spotkaniu. Dla sali jest wydzielona przestrzeń w ogrodzie, do której w ciepłe dni można całkowicie przenieść prowadzone szkolenie, bądź też wykorzystać ją jako przestrzeń do odpoczynku podczas przerwy. W sali jest dostęp do bezprzewodowego internetu, tablicy suchościeralnej oraz flipchartu. Można wynająć dodatkowe wyposażenie.

Sala Czerwona przy ul. Sikorskiego - zarezerwuj online na platformie Spotello.

6. Zastanawiasz się jak połączyć elegancki styl, który kojarzy się z profesjonalizmem, z czymś mniej formalnym, co stworzy swobodną atmosferę dla uczestników Twojego szkolenia? Ta propozycja będzie dla Ciebie idealna!

Jasna, elegancka przestronna, a jednocześnie tworząca bardzo domowy nastrój, sala z dostępem do światła dziennego, ale też możliwością zaciemnienia jeśli wymaga tego profil szkolenia. Wyposażona jest w projektor, ekran, flipchart oraz nagłośnienie.Innowacyjne ustawienie z wykorzystaniem wygodnych kanap i foteli idealnie nadaje się do przeprowadzania rozmów w małych grupach. Metraż sali pozwala na przeprowadzenie szkoleń do 15 osób.

Sala Kanapowa przy ul. Kremowej - zarezerwuj online na platformie Spotello.

Nie znalazłeś sali, której szukasz? Sprawdź wszystkie sale w Warszawie, które dostępne są do rezerwacji online na ogólnopolskiej platformie Spotello:

Pozostań w kontakcie!

Dziękujemy! Twój adres email trafił do naszej bazy.

Oops! Coś poszło nie tak..