← POWRÓT DO BLOGA

Spotkania na szczycie: Sale szkoleniowe z najlepszym widokiem

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest prowadzić szkolenia, konferencje czy spotkania biznesowe, w wielkich, luksusowych wieżowcach z widokiem na miasto? Może marzysz o takiej sali, ale martwisz się, że budżet by tego nie zniósł?

Może jednak to nie taki drogi luksus? Przedstawiamy propozycję nowoczesnych sal szkoleniowych z pięknym widokiem na miasto w przystępnej cenie, a zarazem z możliwością rezerwacji online.

Sala Warszawa przy al. Jerozolimskich w Warszawie

Warszawa, stolica Polski, piękne miasto z kilkoma wieżowcami. To tutaj znajduje się piękna, nowoczesna, a zarazem klasyczna sala w chmurach.  Elegancka, w pełni wyposażona w sprzęt niezbędny do przeprowadzenia profesjonalnego spotkania. Idealnie sprawdzi się na spotkania biznesowe czy konferencje. Sala jest w stanie pomieścić około 8 osób.  Z okna rozciąga się znakomity widok na Pałac Kultury i Nauki.

Zarezerwuj Salę Warszawa online na platformie Spotello.

Sala 2 przy Al. Jerozolimskich w Warszawie

Sala Warszawa jest za mała? Nic straconego - możemy zmienić piętro na wyższe i znaleźć się w Sali 2, z pięknym widokiem miasta. Sala jest w stanie pomieścić nawet  55 osób w ustawieniu klasowym. Idealne pomieszczenie z profesjonalnym wyposażeniem i w nowoczesnym standardzie. Zorganizujesz tu spotkanie, które na długo zapadnie w pamięci uczestników.


Zarezerwuj Salę 2 online na platformie Spotello.

Sala Instant przy ul. Domaniewskiej w Warszawie

Jest to nowoczesna sala, zlokalizowana przy jednej z rozpoznawalnych centrów biznesowych Warszawy – ulicy Domaniewskiej. Sala mieści 6 osób w ustawieniu konferencyjnym. Za oknem rozciąga się widok na nowoczesne biurowce, zlokalizowane w centrum stolicy.

Zarezerwuj Salę Instant online na platformie Spotello.

Sala Crystal przy ul. Złotej w Warszawie

Chcesz zorganizować niewielkie spotkanie dla czterech osób w jasnej sali z widokiem na centrum Warszawy? Sprawdź Salę Crystal, w której znajdziesz dużą, przeszkloną ścianę. Dzięki niej salka jest bardzo jasna. Wyposażona jest w nowoczesne, estetyczne krzesła i stół.

Zarezerwuj Salę Crystal na platformie Spotello.

Sala Glanc przy ul. Dąbrowskiego w Poznaniu


Organizujesz spotkanie w Poznaniu? W stolicy Wielkopolski też znajdziesz sale w wieżowcach z atrakcyjną panoramą - np. Salę Glanc. Położona jest na 11 piętrze, a jej 2 ściany są przeszklone, dzięki czemu uczestnicy szkolenia mają przepiękny widok na miasto, który zachwyci nawet najbardziej wymagających. Sala o powierzchni 45 m2 pozwala na komfortowe prowadzenie wszelkiego rodzaju szkoleń.

Zarezerwuj Salę Glanc na platformie Spotello.

Pozostań w kontakcie!

Dziękujemy! Twój adres email trafił do naszej bazy.

Oops! Coś poszło nie tak..