← POWRÓT DO BLOGA

Najlepsze sale w Katowicach do organizacji warsztatów

Obejrzyj przestronne i wielofunkcyjne sale do organizacji warsztatów w Katowicach!

Znudzony typowymi salami szkolnymi? Koniecznie zobacz nasz autorski wybór wielofunkcyjnych sal w Katowicach. Przestronne i nowoczesne sale pozwolą Ci na przeprowadzenie interesujących warsztatów w odpowiednim pomieszczeniu.

Sala Szara przy ul. Żeliwnej

Nowoczesna, jasna, przestronna sala. Posiada bogate podstawowe wyposażenie (m.in. projektor, ekran rozwijany elektrycznie, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, zaplecze, flipchart). Klimatyzowana i przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Sala pomieści 30 osób i może być ułożona teatralnie, szkoleniowo bądź w podkowę. Jeżeli masz ochotę na kawę, herbatę albo obiad wystarczy napisać, a ciepły posiłek umili przeprowadzane warsztaty.

Kliknij tutaj i zarezerwuj Salę Szarą, korzystając z platformy Spotello.

Sala O przy ul. Opolskiej

Idealna sala dla warsztatów taneczno – ruchowych! Klimatyzowane, przestronne pomieszczenie o powierzchni 70 m2 dla 70 osób w ustawieniu teatralnym. Istnieje możliwość dodatkowego wyposażenia w rzutnik oraz flipchart oraz zamówienia przerwy kawowej, który na pewno ugasi pragnienie po intensywnych warsztatach tanecznych.

Tę salę możesz zarezerwować tutaj przez ogólnopolską platformę rezerwacji sal Spotello.

Sala Szkoleniowa przy ul. Rymera

Słoneczna i stylowo wyposażona salka szkoleniowa na niewielkie szkolenia bądź warsztaty w przyjemnej dla oka kolorystyce. Powierzchnia 20-metrowa pomieści swobodnie około 12 osób. Na wyposażeniu flipchart, dodatkowe stoliki oraz dystrybutor wody.

Zarezerwuj już teraz na Spotello.pl.

Sala Szara przy ul. Stawowej

Kameralna, jasna sala zlokalizowana w samym centrum Katowic (W najbliższej okolicy znajduje się dworzec PKP, ale również liczne atrakcje Katowic, jak odnowiony Rynek oraz Muzeum Śląskie.). Utrzymana jest w supermodnym stylu industrialnym. Sala jest znakomicie wyposażona. Będąc w sali warto zwrócić uwagę na atrakcyjną panoramę miasta za oknem. Może akurat w przerwie z ciepłą herbatą

w ręku zerkniesz na toczące się życie w centrum Katowic.

Kliknij tutaj i zarezerwuj.

Sala Manicure oraz Sala Fryzjerska przy ul. 3 Maja

W naszej ofercie sal na wynajem nie zabrakło również sal ćwiczeniowych dla osób kształcących się w zakresie fryzjerstwa bądź kosmetologii. Specjalistyczne sale przeznaczone do prowadzenia kursów kosmetycznych ze stylizacji paznokci oraz kursów fryzjerskich. Idealnie dostosowane do wszelkich wymogów, zawierające profesjonalnie wyposażone stanowiska. Sale te są jasne i dobrze nasłonecznione, dzięki czemu kursanci w dobrej atmosferze będą mogli szkolić się aby w przyszłości tworzyć piękne fryzury i kolorowe hybrydy na każdą okazję.

Kliknij aby zarezerwować tą salę online.

Koniecznie sprawdź naszą pozostałą ofertę sal w Katowicach, dostępną na ogólnopolskiej platformie rezerwacji sal Spotello:

Sale szkoleniowe Katowice 

Sale komputerowe Katowice 

Gabinety rekrutacyjne Katowice 

Pozostań w kontakcie!

Dziękujemy! Twój adres email trafił do naszej bazy.

Oops! Coś poszło nie tak..