FILIPA 7  - LOKALIZACJA / DOJAZD / PARKING  
PARKING

Obszar przedstawiony na poniższej mapie to ścisłe centrum Krakowa - Stare Miasto - obowiązują w strefy parkowania (strefy A, B i C).
My znajdujemy się w strefie C. Parking w strefie parkowania (o ile jest wolne miejsce) kosztuje 3 zł za godzinę.
Dla naszych klientów proponujemy więc skorzystanie z płatnego parkingu strzeżonego znajdującego się 150 metrów od naszej siedziby. Na hasło 'Archeion' otrzymają Państwo zniżkę i za godzinę parkingu zapłacą jedynie 2,5 zł (należy na kwitku przybić pieczątkę naszej firmy).

UWAGA: Parking znajduje się na ulicy św. Filipa pod numerem 13. Jest to DRUGI parking po prawej stronie jadąc od ulicy warszawskiej. Plik z mapą oraz informacjami do wydrukowania znajdą Państwo tutaj.
DOJAZD

Kamienica znajduje się 5 minut od kolejowego Dworca Głównego i 2 minuty od najbliższej linii MPK w Krakowie (komunikacji miejskiej - tramwaj lub autobus). 
Tutaj znajdą państwo rozkład linii MPK w Krakowie. Proszę sprawdzać ulice: Basztowa; Lubicz; Pawia; Plac Matejki; Długa lub każdą inną widoczną blisko nas na poniższej mapie.Mogą Państwo dojechać do nas każdą linią miejską, która dojeżdża w okolice Dworca Głównego, Basztowej Lot, ulicy Długiej lub Pędzichowa.

Pozostań w kontakcie!

Dziękujemy! Twój adres email trafił do naszej bazy.

Oops! Coś poszło nie tak..

Sprawdź dostępność sal
Zarezerwuj
Powered by Sale w Krakowie na Spotello