FRANCESCO NULLO 42/U7 - LOKALIZACJA / DOJAZD / PARKING  
Centrum konferencyjno-szkoleniowe to nowoczesna przestrzeń o łącznej powierzchni ok 130 m2.
Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna, ponieważ kompleks znajduje się w centrum miasta, a dokładnie w pobliżu ronda Mogilskiego. Centrum Grzegórzki Park przystosowany jest do organizacji wydarzeń konferencyjnych, bankietowych, szkoleniowych oraz spotkań biznesowych. Ogromnym atutem centrum jest elegancki, nowoczesny wystój, przestrzenne wnętrza, oraz ekskluzywne foyer idealne do przygotowania cateringu oraz stoisk wystawienniczych, które bezpośrednio połączone jest z salą szkoleniową. Do dyspozycji uczestników spotkań jest także szatnia. Dodatkowe udogodnienia to winda oraz parking przed budynkiem głównym.


PARKING

Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się duży parking, który zaoszczędzi czasu na szukanie miejsca do zaparkowania samochodu. Dwie pierwsze godziny parkingu są gratis, kolejne 4 zł/godz. Koszt wynajęcia miejsca parkingowego na cały dzień 30 zł.
DOJAZD

Sala znajduje się kilka minut drogi od najbliższej
linii MPK w Krakowie (komunikacji miejskiej - tramwaj lub autobus).

Tutaj znajdą państwo rozkład linii MPK w Krakowie. Proszę sprawdzać ulice widoczne w pobliżu. Najbliższe przystanki to: Rondo Mogilskie i Cystersów, gdzie zatrzymuje się wiele tramwajów i autobusów.

Pozostań w kontakcie!

Dziękujemy! Twój adres email trafił do naszej bazy.

Oops! Coś poszło nie tak..